Hi nova 9 گوشی ریبرند شده هوآوی در راه است

Hi nova 9 گوشی ریبرند شده هوآوی در راه است

پس از تحریم‌های هواوی و ایجاد کردن شرایطی که ممانعت از فروش محصولات این شرکت در بسیاری از کشورها را نتیجه داده، این شرکت روی به روشی آورده تا امتیاز طراحی و عرضه محصولات خود را بفروشد. در همین راستا به تازگی محصولاتی تحت برند Hi و توسط یک شرکت دیگر چینی عرضه خواهند شد که به نظر اولین آنها تا روز پنج‎شنبه هفته جاری معرفی می‎شود.

هواوی این روزها به شدت به دنبال راه‎هایی است که تجارت و سرمایه‎گذاری عظیم خود در حوزه گوشی‎های هوشمند را به نحوی مدیریت کند تا از ضررهایی که به واسطه تحریم‎ها و عدم امکان فروش و ساخت دستگاه‎ها متحمل شده بکاهد.

یکی از این روش‌‎ها فروش امتیاز طراحی و تولید به شرکت‎های ثالث است که به پس از همکاری هواوی با برندی چینی موسوم به TD Tech، حالا به دیگر شرکت چینی به نام China Post Communication Equipment Co., Ltd بسط پیدا کرده است.

شرکت China Post در این زمینه قصد معرفی محصولات سری نوا در بازار با برند خود را دارد و ظاهراً امتیاز محصولات گسترده‎ای را در این گروه خریداری کرده است. در همین زمینه China Post صفحه اختصاصی را در شبکه اجتماعی ویبو چین با نام Hi Nova راه‎اندازی کرده و در ماه گذشته یک پست متنی طی سه روز متوالی با سه جمله “Hi, Future”, “Hi, World” “Hi, Dream” و را در آن به اشتراک گذاشت.

حالا دومین پست این صفحه به معرفی محصولی جدید مربوط می‎شود که Hi nova 9 نام دارد. از ظواهر امر مشخص است که این گوشی همان nova 9 هواوی با همان طراحی و حتی به نظر مشخصات فنی است که بدون تغییر و تنها با تعویض برند راهی بازار خواهد شد.

البته برای تنویر موضوع باید گفت که Hi nova یکی از زیرمجموعه‎های شرکت China Post است که به نظر به صورت تخصصی در تولید گوشی میان‎رده فعالیت خواهد کرد و اولین محصولات آن Hi nova 9 و Hi nova 9 Pro نام خواهند داشت.

انتظار می‎روند گوشی مذکور تا اواخر هفته به صورت رسمی معرفی و از ماه جاری در بازار عرضه شود. اگر همه اتفاقات مورد انتظار ما با محصولات سری های نوا 9 بخواند باید گفت که این گوشی از یک باتری 4000 میلی‌‎آمپر ساعتی با فناوری شارژ سریع 100 واتی همراه خواهد شد که انرژی مورد نیاز برای کار یک تراشه پردازنده Snapdragon 778G و سایر بخش‎های دستگاه را تأمین خواهد کرد.

در حال حاضر می‎توان از عرضه این گوشی و دیگر محصولات برند TD Tech در بازار چین به صورت قطع سخن گفت ولی این که این محصولات در بازار کشورهای دیگر نیز توزیع شوند، هنوز مسئله‎ای نامشخص است.

منبع

0 پاسخ

با نوشتن نظر خود بخشی از این گفتگو شوید

تمایل دارید شما هم در این بحث تبادل نظر داشته باشید؟
لطفا ما رو از نظرات و دانسته های خودتون درباره‌ی این مطلب مطلع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.