اسکایپ8

نسخه جدید اسکایپ ۸ برای کاربران اندروید عرضه خواهدشد

مایکروسافت نسخه جدیدی از اپلیکیشن اندروید را منتشر کرد . اوایل ماه جاری بود که اعلام شد به زودی نسخه جدیدی برای کاربران موبایل و دسکتاپ توسط اسکایپ منتشر خواهد شد . طبق اطلاعات بدست آمده این اپلیکیشن برای سیستم عامل های دیگر نیز عرضه خواهد شد .

در نسخه جدید تغییراتی در طراحی و رنگ و انیمیشن ها و بخش های دیگر نسبت نسخه قبلی مشاهده می شود . این پیام رسان علاوه بر تغییرات زیاد بخش طراحی ، با قابلیتی شبیه به Stories اسنپ چت ، همراه می باشد .
در Skype8 قابلیت Highlight گنجانده شده که می توان گفت نمونه ای از استوریز اسنپ چت می باشد این قابلیت به کاربر امکان اشتراک ‌گذاری عکس و فیلم را در طول روز می دهد .
تغییراتی نیز در قسمت چت گروهی نیز انجام شده است همچنین به کاربر امکان تغییر رنگ و شخصی سازی محیط اسکایپ داده شده است .
در نسخه جدید سه تب طراحی شده است ؛ تب سمت چپ قابلیت هایلایت را دردسترس کاربر قرار می دهد تب وسط، چت های کاربر را تشکیل می دهد و تب سمت راست تب Capture است که از طراحی اسنپ چت الگو گرفته است در این قسمت کاربر می تواند از عکاسی و ارسال عکس به مخاطبین و بخش هایلایت این اپلیکیشن بهره مند شود . قابلیت دیگر این قسمت ویرایش تصویر و اضافه کردن استیکر به تصویر است در کنار این خصوصیات مایکروسافت پنل Find در جهت جستجوی آسان تر طراحی کرده است . کاربران اندروید می تواننداین اپلیکیشن را در حال حاضر از گوگل پلی دانلود کنند . اما هنوز زمان دقیق عرضه نسخه جدید اسکایپ ۸ برای کاربران دیگر سیستم عامل ها اعلام نشده است.

0 پاسخ

با نوشتن نظر خود بخشی از این گفتگو شوید

تمایل دارید شما هم در این بحث تبادل نظر داشته باشید؟
لطفا ما رو از نظرات و دانسته های خودتون درباره‌ی این مطلب مطلع کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *