ادغام های وب و پارس آنلاین اتفاقی بزرگ و نقطه عطفی در صنعت ICT،

ادغام های وب و پارس آنلاین اتفاقی بزرگ و نقطه عطفی در صنعت ICT،

با توجه به اظهارات مجید زمانی مدیر عامل سرمایه کیان؛ معامله های‌وب و پارس آنلاین نقطه عطفی در صنعت فن آوران اطلاعات و همچنین بانکداری سرمایه گذاری خواهد بود.

وی پس از تبریک به این دو کمپانی افزود: ادغام های‌وب و پارس آنلاین اتفاقی بزرگ در صنعت ICT، صنعت بانکداری سرمایه گذاری و به طور کل بازار سرمایه ایران است.
همچنین ایشان در اظهارات خود با اشاره به حوزه کسب و کار و پروانه های FCP، گفت هیچ کدام از شرکت هایی که دارای مجوز هستند نمی توانند به تنهایی به یک اپراتور قوی در صنعت ICT تبدیل شوند. این امر تنها با استفاده از منابع بازار سرمایه، ادغام شبکه مشتریان و زیرساخت های این شرکت ها امکان پذیر خواهد بود. ایشان در ادامه گفت و گو درمورد علت عدم ادغام های‌وب و آسیاتک گفت: با وجود ساختار سهامداری و نیز نیازهای متفاوت طرفین و همچنین خودداری از سهمی که های‌وب بدست می آورد از طرف مدیران های‌وب و پارس آنلاین قابل قبول نبود. از طرفی مدیران آسیاتک نیز بر این باورند که با عرضه این شرکت در بازار، کل سهام نقد خواهد شد. و در آخر سوالاتی درمورد کیفیت دارایی های آسیاتک نیز به وجود آمد. و برهمین اساس ادغام این دو کمپانی به علت دلایل مختلف فنی و اقتصادی غیر ممکن است.

0 پاسخ

با نوشتن نظر خود بخشی از این گفتگو شوید

تمایل دارید شما هم در این بحث تبادل نظر داشته باشید؟
لطفا ما رو از نظرات و دانسته های خودتون درباره‌ی این مطلب مطلع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.