احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان ها

سخنگوی دولت در ارتباط با قطع شدن اینترنت اعلام کرد احتمال دارد اینترنت برخی استان‌ها که مشکل امنیتی در آن وجود ندارد، وصل شود.

سخنگوی دولت در رابطه به قطع شدن سراسری اینترنت ادعا کرد تا یکی دو روز آینده اینترنت استان‌هایی که مشکل امنیتی در آن وجود ندارد، وصل خواهد شد.

قطعی و اختلال گسترده در اینترنت کشور که از شنبه شب و با تصمیم شورای عالی امنیت آغاز شده بود همچنان ادامه دارد. در حال حاضر اینترنت ملی فعال است و دسترسی به برخی از سایت‌های داخلی امکان‌پذیر است.

به‌گفته‌ی برخی از رسانه‌ها قرار بود اینترنت تا کمتر از ۲۴ ساعت بعد از قطع سراسری، مجدد متصل شود اما با گذشت این زمان تغییری حاضل نشده است و همچنان امکان دسترسی به وب‌سایت‌های خارجی وجود ندارد. سخنگوی دولت در ارتباط با قطع سراسری اینترنت گفت:

وقتی اعتراض ها ایجاد شد اینترنت بود، اما  وقتی سنگ در خیابان‌ها خالی می‌شد و از طریق اینترنت اطلاع‌رسانی می‌کردند شورای امنیت کشور تصمیم به قطع اینترنت گرفت. بانک‌ها و امثال آن از طریق فعال شدن اینترنت ملی  مشکلی ندارند.

تا یکی دو روز آینده ان‌شاءالله اینترنت برخی استان‌ها که مشکل امنیتی در آن وجود ندارد، وصل خواهد شد.

احتمال وصل شدن اینترنت

علی ربیعی، سخنگوی دولت امروز (سه‌شنبه) در حاشیه‌ی مراسم افتتاحیه‌ی دوره‌ی آموزشی بین‌المللی مدیریت پروژه‌های اشتغال روستایی درباره‌ی قطعی اینترنت در کشور، اظهارداشت:

 تلاش کردیم مسائل مربوط به مشاغل اینترنتی و بانک‌ها را حل کنیم البته برخی از کارهای دانشجویی و مشاغل دیگر که به نوعی با اینترنت در ارتباط هستند هنوز مشکل دارند و حل نشده و این موضوع برای ما نیز قابل درک است اما همه می‌پذیریم که در این شرایط از این فضا سوءاستفاده می‌شود.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه قطعی اینترنت تصمیم شورای عالی امنیت کشور است، گفت:

چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان‌ها برقرار است و سوءاستفاده‌ای صورت نمی‌گیرد اینترنت وصل می‌شود. نگرانی مردم را درک می‌کنیم اما نگرانی بزرگ‌تر حفظ آرامش در کشور است.

منبع: zoomit.ir

اگر شما هم اهل فن هستی و نظری در این خصوص داری همین الان یک فنجون قهوه تو دستته اهل تکنولوژی هستی یک ایرانی هستی از پراید بدت میاد حداقل یک بار به مجتمع کامپیوتر پایتخت اومدی اعتقاد داری ۲+۲=۴ میشه از اون کلش بازها هستی اعتقاد داری اول مرغ بوده بعد تخم مرغ پیاده روی رو دوست داری اهل دل هستی جوراب رنگی رو بیشتر دوست داری نشستی همه اش رو بخونی هنوز خرید حضوری رو به آنلاین ترجیح میدی پینت بال دوست داری فکر میکنی دلار باید ۱۰۰۰ تومن باشه رنگ صورتی چرک رو درک نمی‌کنی فکر میکنی میدونی چرا ۴۲؟ فکر میکنی باحالی و خیلی عشقی نظری داری که فکر میکنی باید مطرح بشه معتقدی استیک خوشمزه تره به سیاست کاری نداری منتظری این ها تموم بشه الان داری میخندی برف و بارون رو خیلی دوست داری میدونی صدای روباه چطوریه نگاه متفاوتی به مسائل داری در خصوص موضوع این خبر یک خط برای ما بنویس ;)

0 پاسخ

با نوشتن نظر خود بخشی از این گفتگو شوید

تمایل دارید شما هم در این بحث تبادل نظر داشته باشید؟
لطفا ما رو از نظرات و دانسته های خودتون درباره‌ی این مطلب مطلع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمال وصل شدن اینترنت