استند شارژ بی سیم جدید لاجیتک

Untitled-111

Logitech Powered (شارژ بی سیم): این روزها با پیشرفته تر شدن گوشی های هوشمند و افزایش کارایی آن ها نیاز به شارژ و منبع تغذیه و همچنین باتری قدرتمند بیش از پیش لازم است. در این میان شرکت های سازنده ی گوشی های هوشمند تلاش می کنند تا علاوه بر افزایش ظرفیت باتری گوشی های خود، گجت هایی را برای تامین شارژ دستگاه های خود فراهم نمایند تا در این میان کاربران برای حفظ شارژ گوشی هوشمند خود دچار مشکل نشوند.

استند شارژ بی سیم لاجیتک

شرکت لاجیتک در تولید تجهیزات جانبی گوشی های هوشمند نیز فعالیت دارد و با کمپانی اپل نیز در تولید آخرین تجهیزات جانبی خود برای نسل تازه گوشی های آیفون فعالیت می نماید. جدیدترین تجهیزاتی این کمپانی تولید نموده است یک استند شارژ بی سیم می باشد که با نام Logitech Powered شناخته شده و با همکاری کمپانی اپل به مرحله ی تولید و عرضه رسیده است.

فعالیت استند به این گونه است که می تواند آیفون های کنونی این کمپانی را به صورت بی سیم شارژ نماید. با اینکه هم اکنون شارژر‌های بی سیم بیساری برای کاربران گوشی های آیفون به بازار عرضه شده است ولی چیزی که این استند را از سایر مدل‌ها متمایز می نماید، طراحی و نحوه‌ ی قرارگیری گوشی های آیفون بر روی آن ها می باشد.

فقط لازم است که کاربران گوشی های آیفون خود را در لبه های بلند این استند قرار دهند و بر خلاف سایر شارژر‌‌های مسطح، دیگر لازم نیست که گوشی های آیفون دقیقا در جایی درست و همتراز قرار داشته و لبه‌ های این استند می توانند گوشی را به خوبی در سرجای خود نگه دارند. ابعاد این شارژر به اندازه ای است که می تواند یک آیفون ۸ پلاس در خود جای دهد و به همین برای دو گوشی آیفون دیگر نیز کمی بزرگ تر می باشد. البته لازم به ذکر است که گوشی های آیفون‌ را می‌ توان به دو صورت افقی و یا عمودی بر روی آن قرار داد. این استند دارای یک خروجی ۷.۵ واتی می باشد که می‌ تواند نسل کنونی گوشی های آیفون را در مدت زمان کوتاه شارژ نماید.

مجتمع کامپیوتر پایتخت