مهار آتش کالیفرنیا به وسیله پهپاد های آتش نشان

پهپادهای آتشنشان

آتش نشان ها برای مهار شعله های آتش در کالیفرنیا از پهپادها کمک می گیرند. این یک شیوه به شدت کاربردی و مناسب برای حل معضل آتش سوزی در جنگل های منطقه است.اکنون آتش سوزی وسیعی در جنگل های کالیفرنیا رخ داده که برای بسیاری از شهروندان منطقه خطرناک است.

ابزارهای آتش نشانی به طور معمول حریف آتش سوزی های فصلی نمی شوند.اینجاست که پهپاد های آتش نشان به کمک آتش نشان ها می اید.

متاسفانه آتش نشان ها پیش بینی کرده اند که آتش سوزی تابستان سال ۲۰۱۸ تا مهرماه این سال ادامه دارد. به نظر می رسد اگر پهپادها نبودند شرایط می توانست بسیار بدتر هم باشد.

تصاویری حرارتی که از یک پهباد آتش نشان ارسال شده نشان می دهد می توان به قدرت پهبادها برای حل معضل آتش سوزی و البته شناسایی نقاط اصلی بحران امیدوار بود.

مجتمع کامپیوتر پایتخت

برای کمک به غلبه بر آتش سوزی، ادارات دولتی و فدرال به پهپادهای آتش نشان ماموریت داده اند با آتش گسترده بجنگند. این پهپادها با تهیه نقشه های سه بعدی، کمک شایانی به مهار آتش می کنند.

طی چهار سال گذشته بیش از ۱۸۰ اداره آتش نشانی در سراسر کشور از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام عملیات آتش نشانی و نجات استفاده کرده اند.

پهپادهای آتش نشان، بین ۶۰۰ تا ۱۰ پوند وزن دارند و سیستم های دوربین پیشرفته ای را با خود حمل می کنند. به عنوان مثال، یکی از  دوربین های این سیستم دارای زوم ۱۸۰ برابری است و دوربین  ماژول حرارتی این محصول نیز برای دیدن مناطق گرم از بین دود مورد استفاده قرار می گیرد.

مجتمع کامپیوتر پایتخت