مایکروسافت نسخه‌ای از ویندوز 10 مناسب دستگاه های خم شدنی ارائه می‌دهد

ویندوز 10 خم شدنی

شرکت مایکروسافت از Windows RT  گرفته تا  Windows 10 در حالت  S mode، همیشه درنظر داشته است تا ویندوز را کارآمد تر کند. اما حالا واقعا دلایلی وجود دارد که این کمپانی رسما در حال انتقال چیزهایی به سطحی دیگر است. یک نشت اطلاعات از ویندوز 10 نشان می دهد که مایکروسافت درحال ساخت ویندوز 10 برای دستگاه های خم شدنی آینده است.

به طور غیر رسمی این مسئله نمایان شده است که تیم مایکروسافت به صورت داخلی در حال کار بر روی عناصر روابط کاربری و اپلیکیشن ها برای خانواده جدید دستگاه های خم شدنی هستند. اگرچه با توجه به اینکه این نسخه هنوز عمومی نشده است نمی توان گفت که چه ویژگی هایی را شامل می شود. با این حال، The Verge تایید می کند که مایکروسافت در حال تبدیل کردن دستگاه های خم شدنی و دستگاه های دو نمایشگر به یک منطقه بزرگ سرمایه گذاری هم برای ویندوز و هم برای سورفیس است.

مجتمع کامپیوتر پایتخت

ویندوز 10 برای دستگاه های خم شدنی

اگر به شایعات گذشته توجه می کردیم، این طور برداشت می شد که بیلد داخلی می تواند برای دستگاه های آندرومدا مایکروسافت در نظر گرفته شده باشد، اما به نظر می رسد که مایکروسافت ویندوز 10 را برای سری جدیدی از دستگاه ها می سازد؛ شاید سورفیس سنتورس ها با نمایشگر های بزرگ تر که در اواخر امسال ارائه می شوند. همچنین بیلد داخلی می تواند نشان دهنده همکاری مایکروسافت با یک کمپانی دیگر باشد چرا که اخیرا لنوو حق اختراعی مربوط به یک لپتاپ را با نمایشگر انعطاف پذیر OLED به ثبت رسانده است.

این اولین تغییرات داخلی شایعه شده برای ویندوز 10 نیست. در اواخر سال 2018 مشخص شد که مایکروسافت ممکن است در حال کار بر روی سیستم عامل جدید Windows Lite OS برای کروم بوک ها باشد. Lite OS تنها برنامه های پیشرفته وب و سایر برنامه های UWP که از طریق فروشگاه مایکروسافت دانلود می شوند را اجرا می کند و می تواند بر روی دستگاه های مجهز به هر نوعی از CPU، به ویژه پردازنده های جدید کوآلکوم، اجرا شود. در هر صورت، سال 2019 می تواند سالی باشد که مایکروسافت با سری جدیدی از دستگاه های ویندوزی وارد عرصه می شود.

مجتمع کامپیوتر پایتخت

اگر شما هم اهل فن هستی و نظری در این خصوص داری همین الان یک فنجون قهوه تو دستته اهل تکنولوژی هستی یک ایرانی هستی از پراید بدت میاد حداقل یک بار به مجتمع کامپیوتر پایتخت اومدی اعتقاد داری ۲+۲=۴ میشه از اون کلش بازها هستی اعتقاد داری اول مرغ بوده بعد تخم مرغ پیاده روی رو دوست داری اهل دل هستی جوراب رنگی رو بیشتر دوست داری نشستی همه اش رو بخونی هنوز خرید حضوری رو به آنلاین ترجیح میدی پینت بال دوست داری فکر میکنی دلار باید ۱۰۰۰ تومن باشه رنگ صورتی چرک رو درک نمی‌کنی فکر میکنی میدونی چرا ۴۲؟ فکر میکنی باحالی و خیلی عشقی نظری داری که فکر میکنی باید مطرح بشه معتقدی استیک خوشمزه تره به سیاست کاری نداری منتظری این ها تموم بشه الان داری میخندی برف و بارون رو خیلی دوست داری میدونی صدای روباه چطوریه نگاه متفاوتی به مسائل داری در خصوص موضوع این خبر یک خط برای ما بنویس ;)

0 پاسخ

با نوشتن نظر خود بخشی از این گفتگو شوید

تمایل دارید شما هم در این بحث تبادل نظر داشته باشید؟
لطفا ما رو از نظرات و دانسته های خودتون درباره‌ی این مطلب مطلع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.