ساعت هوشمند واچ D هوآوی در راه است

ساعت هوشمند واچ D هوآوی در راه است

اندازه‌‎گیری فشار خون یکی از قابلیت‌های مهمی است که برای بسیاری از افراد جامعه حائز اهمیت است. دستگاه‎های اندازه‌گیری فشار خون در ابعاد بزرگ و خاصی تولید می‌شوند و اگر دستگاهی مانند ساعت هوشمند قادر به انجام این کار باشد مسلماً اتفاق بسیار خوبی خواهد بود. شرکت هواوی قصد دارد به زودی ساعت هوشمند واچ D را با این قابلیت عرضه کند که می‎تواند محصولی مهم برای افراد مختلف باشد.

شرکت هواوی در حال حاضر دومین تولیدکننده بزرگ ساعت‎ها و دستبندهای هوشمند در دنیاست که با محصولات جذاب خود توانسته توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کند. این شرکت در گروه‎های مختلفی اقدام به معرفی ساعت‎های هوشمند، به خصوص محصولات ورزشی و مرتبط با سلامتی نموده که به نظر ساعت هوشمند Watch D تکمیل کننده آنها در اندازه‎گیری پارامترهای مهم سلامتی خواهد بود.

بنابر اطلاعات به دست آمده از یک لیکستر چینی، هواوی در نظر دارد ساعت هوشمند واچ دی را به زودی (تا حداکثر دو هفته دیگر) به صورت رسمی معرفی کند که ساعتی بسیار کاربردی برای بیماران مبتلا به فشار خون خواهد بود.

با توجه به تصویر لو رفته از این ساعت هوشمند، دکمه‌‎ای مخصوص اندازه‎گیری پارامترهای سلامتی در آن در نظر گرفته شده که به کاربر اجازه اندازه‎گیری کمیت‎های مرتبط در این زمینه را می‎دهد. نکته دیگر این است که پیش از این شرکت هواوی با رسیدن به استانداردهای پزشکی دولت چین، موفق به کسب مجوز برای تولید دستگاه‎های پزشکی شده و این می‎تواند نوید دهنده تولید محصولاتی با دقت بالا و قابل اعتماد در رده ساعت‎های هوشمند نیز باشد.

هواوی تا به امروز به این خبر واکنشی نشان نداده است ولی چندی پیش نیز مجوز پزشکی State Drug Administration Class II نشان داد که می‎توانیم منتظر معرفی محصولات جدید در این خصوص توسط این شرکت باشیم. البته هواوی برای این کار نیاز به کسب مجوز از سازمان‎های ذی‎صلاح در کشورهای هدف دارد که مسلماً نیاز به بررسی و برنامه‎ریزی بیشتری برای عرضه در خارج از چین این محصولات را می‎طلبد.

منبع

0 پاسخ

با نوشتن نظر خود بخشی از این گفتگو شوید

تمایل دارید شما هم در این بحث تبادل نظر داشته باشید؟
لطفا ما رو از نظرات و دانسته های خودتون درباره‌ی این مطلب مطلع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.