اوپو از پرچمدار جدید خود در یازدهم فروردین رونمایی خواهد کرد

OPPO R15

اوپو به تازگی و در طی یک اطلاعیه اعلام نموده است که پرچمدار جدید خود با عنوان اوپو آر ۱۵ را در انتهای ماه میلادی جاری رونمایی خواهد کرد.

این برند که یکی از شرکت‌های موفق چینی در زمینه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند به حساب می آید، قرار است به زودی از گوشی جدید خود رونمایی کند. همچنین به نظر می آید نسخه بزرگتری از آن، تحت عنوان اوپو آر ۱۵ پلاس نیز، در تاریخ ۱۱ فروردین رونمایی شود. چندی پیش نیز،این شرکت خبر از معرفی شدن گوشی دیگری با نام اف ۷ در تاریخ ۲۶ مارس (۶ فروردین) داد.

گفتنی است که این رونمایی قرار است به صورت پخش زنده تلویزیونی از ساعت ۸ به وقت محلی شروع شود.  ژانگ یی‌شان، بازیگر چینی و سفیر برند مذکور نیز وظیفه‌ی اجرای این مراسم را بر عهده خواهد داشت. اطلاعات فاش شده از این پرچمدار خبر از بریدگی بالای نمایشگر داده و احتمالا از نمایشگر سوپر امولد در این گوشی استفاده خواهد شد. استفاده از اندروید ۸.۱ اوریو و رام Color OS 5.0 در این گوشی‌ها نیز بسیار محتمل است.

اطلاعات بدست آمده از دوربین اصلی اوپو آر ۱۵ در واقع شایعات پیشین در خصوص استفاده از سنسور IMX519 سونی را تایید می‌کند؛ برای اولین بار است که چنین مدلی از سنسورهای سونی و اطلاعات آن رسانه‌ای شده است. این سنسور نسبت به سنسور IMX398 استفاده شده در R11 بزرگ‌تر است و ابعاد پیکسل‌های آن نیز از ۱.۱۲ میکرومتر به ۱.۲۲ میکرومتر افزایش یافته است.

مجتمع کامپیوتر پایتخت