آفیس 365 مایکروسافت برای اولین بار روی مک عرضه می‌شود

مایکروسافت آفیس ۳۶۵ برای مک

مایکروسافت افیس ۳۶۵ روی مک و در فروشگاه اپ استور عرضه شد. این برای اولین بار است که اپلیکیشن های مایکروسافت آفیس ۳۶۵ در  فروشگاه مک اپ استور ( Mac App Store)  عرضه شده است.

کاربران مک از این به بعد می‌توانند نرم افزارهای آفیس شامل Word، Outlook، Excel، PowerPoint، OneNote  و دیگر برنامه‌های پرکاربرد مایکروسافت را به صورت مستقیم از این فروشگاه دانلود و استفاده کنند.

کاربران همچنین می‌توانند اشتراک سرویس Office 365 را از داخل برنامه‌ها خریداری کرده و بدون محدودیت به قابلیت‌های اختصاصی این برنامه برای پلت فرم مک، دسترسی پیدا کنند.

با عرضه مایکروسافت ۳۶۵ روی مک ، برنامه‌های محبوب این سرویس حالا به راحتی می‌تواند توسط کاربران سرویس Apple Business Manager در پلت فرم‌های مختلف اپل مورد استفاده قرار گیرد.

مجتمع کامپیوتر پایتخت

عرضه اختصاصی مایکروسافت ۳۶۵ روی مک

این نسخه از مایکروسافت 365، به صورت اختصاصی برای پلت فرم مک طراحی شده و قابلیت‌های مخصوص این سرویس عامل از جمله Dark Mode، Continuity Camera، نوار لمسی MacBook Pro Touch Bar و تِرکپَد جدید مک نیز از طریق این نسخه از مایکروسافت 365 قابل دسترسی است.

Phil Schiller، نائب رئیس ارشد اپل در بخش بازاریابی جهانی درباره عرضه مایکروسافت ۳۶۵ روی مک گفت:

« برای پیوستن مایکروسافت آفیس 365 به جمع برنامه‌های مک اپ استور، بسیار هیجان داریم. اپل و مایکروسافت با همکاری یکدیگر موفق شده‌اند نسخه کارآمد و قدرتمندی از قابلیت‌ها و برنامه‌های این سرویس را برای کاربران مک عرضه کنند. حالا با وجود عرضه این نسخه جدید، دسترسی به آخرین برنامه‌ها و قابلیت‌های مایکروسافت 365 برای کاربران مک، آیپد و آیفون، بسیار آسان‌تر شده است.»

Jared Spataro، یکی از مسئولین ارشد مایکروسافت نیز به عنوان سخنگوی این شرکت رضایت خود از این نتیجه این شراکت را اعلام کرد:

« ارائه برنامه آفیس 365 در فروشگاه مک اپ استور، خبر بسیار هیجان انگیزی است. برای به ثمر رسیدن این پروژه و دسترسی کاربران مک به این سرویس، تلاش زیادی با همکاری شرکت اپل داشتیم.»

مجتمع کامپیوتر پایتخت

اگر شما هم اهل فن هستی و نظری در این خصوص داری همین الان یک فنجون قهوه تو دستته اهل تکنولوژی هستی یک ایرانی هستی از پراید بدت میاد حداقل یک بار به مجتمع کامپیوتر پایتخت اومدی اعتقاد داری ۲+۲=۴ میشه از اون کلش بازها هستی اعتقاد داری اول مرغ بوده بعد تخم مرغ پیاده روی رو دوست داری اهل دل هستی جوراب رنگی رو بیشتر دوست داری نشستی همه اش رو بخونی هنوز خرید حضوری رو به آنلاین ترجیح میدی پینت بال دوست داری فکر میکنی دلار باید ۱۰۰۰ تومن باشه رنگ صورتی چرک رو درک نمی‌کنی فکر میکنی میدونی چرا ۴۲؟ فکر میکنی باحالی و خیلی عشقی نظری داری که فکر میکنی باید مطرح بشه معتقدی استیک خوشمزه تره به سیاست کاری نداری منتظری این ها تموم بشه الان داری میخندی برف و بارون رو خیلی دوست داری میدونی صدای روباه چطوریه نگاه متفاوتی به مسائل داری در خصوص موضوع این خبر یک خط برای ما بنویس ;)

0 پاسخ

با نوشتن نظر خود بخشی از این گفتگو شوید

تمایل دارید شما هم در این بحث تبادل نظر داشته باشید؟
لطفا ما رو از نظرات و دانسته های خودتون درباره‌ی این مطلب مطلع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.